חצב סחר

חצב סחר (1993) בע”מ הוקמה בשנת 1993. חצב סחר הינה חברת שיווק המפיצה ומוכרת צמיגים חדשים  לכל סוגי כלי הרכב וצמיגים מחודשים למשאיות ואוטובוסים.
הצמיגים המחודשים מיוצרים ע”י ת.ג.ל תעופה חברה אחות לחצב סחר.

חצב פוקדת על בסיס יומי מעל 350 לקוחות מהם מעל 250 תקריות בכל רחבי הארץ  ומעל 100 לקוחות סופיים – חברות משא/הובלה חברות אוטובוסים, חברות השכרה וליסינג, עיריות, משרדי ממשלה ומשרד הביטחון על בסיס מכרזים.

חזון חצב

23 שנות נסיון

בהפצה ומכירת צמיגים חדשים לכל סוגי כלי הרכב וצמיגים מחודשים למשאיות ואוטובוסים.

יחס אישי

יחס אישי המשולב במקצועיות ואמינות – מהווים נדבך מרכזי בפעלנו, תוך שאנו מספקים מענה מדויק באמצעות רשת תקריות.

שירות מהימן

אנו מאמינים בשירות מהימן, בהתפתחות מקצועית וטכנולוגית, תוך שימת דגש מרבי על בטיחות ויצירת ערך מוסף ללקוח.

פורצת דרך

חצב מובילה ופורצת דרך בתחום הצמיגים בכל הנוגע לשיטות מכירה תוך התמחות במתן פתרונות התפורים בדיוק לצורכי הלקוח.

מותגי הצמיגים

arrow

General

General
close
ג'נרל צמיגים הוקמה בשנת 1915ג'נרל צמיגים הינה חלק מקונטיננטל צפון אמריקה CTNA – Continental Tire North America – .CTNA ממוקמת בפורט מיל בדרום קרוליינה והינה שלוחה של חברת קונטיננטל הגרמנית.עם יעד מכירות שנתי של יותר מ 40 מליארד דולר, קונטיננטל הוא אחד מהספקים הגדולים בעולם.כספקית של מערכות בלימה, מערכות וחלקי מנוע, אלקטרוניקת רכב, צמיגים וחומרים אלסטים קונטיננטל תרמה המון לשיפור בטיחות הנהיגה ושמירה על הסביבה והאקלים.כמו כן קונטיננטל הינה שותפה פעילה בתחום תקשורת הרכב.כיום התאגיד מעסיק קרוב ל 150,000 עובדים בכ 36 מדינות.
arrow

Semprit

Semprit
close
עם סמפריט צמיגים "זה תמיד נוסע" וזה כך כבר למעלה ממאה שנים.שם המוצר בא מהביטוי הלטיני "semper - it" שמשמעותו "זה תמיד נוסע".סמפריט באופן מסורתי מייצרת את הצמיגים שלה כך שיהיו בעלי יכולת להתגבר על התנאים הקשים של אירופה ההררית, צמיגים שאפשר לסמוך עליהם בכל מצב, חורף או קיץ. צמיגי סמפריט הם לא עוד סתם צמיגים ממוצעים. תודות לביצועים המאוזנים של המוצר, הם מסמלים את שביל הזהב.כל מי שקונה צמיגי סמפריט אינו רק נבון ומחושב אלא גם אחראי בגישתו לעצמו ולאחרים. סמפריט מייצרת צמיגים מתקדמים טכנולוגית עבור כל הנהגים אשר יודעים להעריך איכות.מה שמשכנע בצמיגים של בסמפריט הוא הבטיחות, האמינות והשליטה המעולה שצמיג מציע וכמו כן מגוון המידות וסוגי הצמיגים המתאימים לכל צורך.לא משנה מה הדאגה העיקרית שלך בין אם זה נוחות או ביצועים ספורטיביים, רכב קטן או מכונית ספורט לסמפריט יש את הצמיג המתאים בשבילך.בקיצור סמפריט מציעה לכל אחד ביצועים מושלמים.
arrow

Maxtrek

Maxtrek
close
המפעל הוקם בשנת 2006 בהשקעה של מעל 40 מיליון דולר ומכסה שטח של 534 דונם.המפעל מעסיק מעל 1000 עובדים ובתוכם מעל 100 מהנדסים.כיום מייצרים במקסטרק מעל 5 מיליון צמיגים בשנה והחברה משקיעה קרוב ל 10% מההכנסות לצרכי מחקר ופיתוח.במפעל מיוצרים למעלה מ 20 דגמי צמיגים ולמעלה מ 500 מידות צמיגים הכוללים צמיגי נוסעים, צמיגים לרכבי שטח עירוניים (SUV), צמיגים לרכבי 4X4, צמיגי UHP וצמיגי שלג.
arrow

Matador

Matador
close
חברת מטאדור הוקמה בשנת 1905 במחוז ברטיסלבה שבסלובקיה והחלה בייצור צינורות וחגורות גומי.בשנת 1925 החלה מטאדור בייצור צמיגים ותוך כ 6 שנים נשארה חברת ייצור הצמיגים היחידה בצ'כוסלובקיה.החברה הפכה להיות חברה לאומית בשנת 1945 ותוך שנה התבססה כפרויקט לאומי. בשנת 1946 בעקבות גידול בביקוש לצמיגים הנהלת מטאדור החליטה להקים מפעיל גומי חדש.אבן היסוד של המפעל הונחה בשנת 1947 ותוכנית ההרצה החלה בתחילת 1950.מאז החברה החלה בייצור נרחב יותר של מוצרי גומי כגון אבובים, מסועים וצמיגים רדיאלים למכוניות.הגידול בקו המוצרים העלה את חשיבות המחקרים המדעיים והחברה לא נשארה אדישה לכך והקימה בפוכוב בשנת 1987 מוסד למחקרי גומי.בשנת 1998 החלה יוזמה משותפת של מטאדור וקנטיננטל בייצור צמיגי משאיות.בשנת 2007 חברת קונטיננטל רכשה 51% מחברת מטאדור ולאחר כשנה רכשה עוד 15%.כיום חברת קונטיננטל הינה בעלת 66% ממטאדור .
arrow

kinforest

kinforest
close
קינגפורסט הינה יצרנית סינית מובילה בתחום של צמיגי נוסעים, צמיגי UHP, צמיגי 4X4, צמיגים לרכבי שטח עירוניים וצמיגים לרכבים מסחריים תוך שהיא מתבססת על ציוד בדיקה וייצור מתקדמים. הטכנולוגיה המשמשת את המפעל הכוללת את ציוד העיצוב, בנייה ואבטחת איכות מקורה ביצרנים הטובים והידועים בעולם.כל המוצרים עומדים בתקנים המחמירים ביותר בעולם הצמיגים ביניהם: D.O.T., ECE, S-MARK, ISO9001, GCC, LABELING, INMETRO ועוד גורמי הסמכה מקומיים ובינלאומיים.סה"כ הייצוא השנתי עומד על יותר מ 6 מיליון צמיגים בשווי של מעל 70 מיליון דולר.החזון של קינגפורסט הינו להגיע לכל לקוח עם המוצרים המתקדמים ביותר המעניקים חווית נהיגה בטוחה שקטה ומושלמת.
arrow

federal

federal
close
תאגיד פדרל נוסד בטיוואן בשנת 1954. שיתוף פעולה עם תאגיד ברידג'סטון בין השנים 1960-1979 ועם תעשיות סומיטומו - דנלופ בין השנים 1981-2000, העניק לפדרל עוצמה טכנולוגית ויידע רב בכל הנוגע לייצור איכותי של צמיגים.כיום יש לפדרל רשת בינלאומית של לקוחות ביותר מ 100 מדינות. ערוצי השיווק המקומיים בטיוואן מנוהלים ישירות ע"י חברה בת של פדרל וכיום ניתן למצוא את הצמיג בכל פינה באי.באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת, תהליכי בקרת איכות וסטנדרטים מחמירים בנושא בטיחות, פדרל ממשיכה לפתח צמיגי איכות חדשניים בכל המגזרים כולל צמיגי 4x4 . פדרל, הנהנית מצמיחה חסרת תקדים מתחייבת להמשיך להתרכז ולהשקיע מאמצים בשיפור שביעות הרצון של לקוחותיה, לספק צמיגים מיד ובזמן ולהיות חברת הצמיגים ידידותית בכל הנוגע לשירות אחרי המכירה.
arrow

effiplus

effiplus
close
אפיפלוס, המחשיבה עצמה כספקית פתרונות בצמיגים, משקיעה בעקביות בהנדסה ופיתוח בתחום הצמיגים. אפיפלוס מתמקדת בצמיגי נוסעים משא ואוטובוסים.החברה נחושה לבנות לצמיגי אפיפלוס תדמית של צמיגי פרמיום תוך שהיא בוחרת להתפתח ביחד עם מס' מצומצם של שותפים נבחרים וראויים.החברה מייצאת את הצמיגים למעל 135 מדינות ברחבי העולם.
arrow

constancy

constancy
close
המפעל ייצור הצמיגים הוקם בשנת 1986 ומתמחה בייצור של צמיגים רדיאלים בכל המידות לרכבי נוסעים ומשאיות וצמיגים דיאגונליים לעבודות עפר.המפעל משתרע על שטח של כ 350 דונם ומעסיק כ 3,500 עובדים מהם כ 200 מהנדסים.החברה השקיעה הון עתק במערכות אבטחת ייצור מתקדמות ובמערכות ייצור מהמובילים בתחום מתוצרת יפן גרמניה וארה"ב.החברה משווקת צמיגים בכל רחבי סין ומייצאת כיום למעל 20 מדינות ברחבי העולם. החברה מוכרת צמיגים להרכבה ראשונה למס' יצרני רכבים בסין מהשורה הראשונה.כיום המפעל מייצר מעל 25 מיליון צמיגים רדיאלים בשנה וכמו כן מעל 5 מיליון חישוקים (ג'נטים) בהשקעה כוללת של מעל 4 מיליארד יואן סיני.
arrow

three-a

three-a
close
צמיגי Three - A הינם מוצר איכות מקבוצת שנגטאי הסינית.קבוצת שנגטאי ממוקמת בסין במקום הנקרא "כפר הצמיגים הראשון בסין".הקבוצה גדלה להיות ארגון על המייצר צמיגים למשאיות ואוטובוסים, צמיגי נוסעים, חישוקים, אבובים וחומרי גלם לתעשיית ייצור הצמיגים.לקבוצה 8 חברות בנות המעסיקות יחד כ 3,800 עובדים ביניהם 500 מהנדסים וצוות טכני. המפעל יושב על שטח של 900,000 מ"ר כאשר השווי הנכסים שלו עומד על כ 4 מיליארד יואן.במרוצת השנים הקבוצה שמה לה לדגש להמשיך במסלול של שאיפה לייצר מוצרים בעלי איכות גבוהה ולהעמיד את הלקוח במרכז. כיום הקבוצה ממוקדת איכות ושיווק ומשקיעה בתכניות פיתוח.כושר היצור השנתי של הקבוצה כיום הינו של 2.6 מיליון צמיגי משא, 6 מיליון צמיגי נוסעים, 1 מיליון צמיגים דיאגונלים ו1 מיליון חישוקים לצמיגים.הקבוצה מייצרת שבעה מותגי צמיגי משא ו ארבעה מותגי צמיגי נוסעים עם מעל 400 מידות שונות.
arrow

techking

techking
close
כספקית פתרונות בתחום הצמיגים טקינג הצליחה למצב את עצמה כחברה המובילה בתחום ייצור צמיגים לעבודות עפר (OTR) לכל סוגי היישומים: דחפורים, מובילי עפר, מעמיסים, מנופים, מכרות ושימושי נמל.טקינג מקפידה לרכוש את חמרי הגלם לייצור הצמיגים ממיטב הספקים בעולם.טקינג פעילה ומוכרת את המותג במעל 88 מדינות וכן ספקית הרכבה ראשונה של מעל 10 ייצרני כלים לעבודות עפר בסין ומחוצה לה.